Zadzwoń do nas: 690 602 436

Króciutko o Nas

Wyroby od serca

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją sękaczy i mrowisk.Nasze specjały są wyrabiane ręcznie, tylko z naturalnychskładników i bez dodatku jakichkolwiek konserwantów. Przepis na nasze pyszności jest wielopokoleniowy i gwarantuje niezapomniany smak.

Marka Junakor

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją sękaczy i mrowisk. Nasze specjały są wyrabiane ręcznie, tylko z naturalnych składników i bez dodatku jakichkolwiek konserwantów. Idealnie prezentują się na stołach wszystkich imprez okolicznościowych, jak i przy filiżance kawy w domowym zaciszu.

Sękacz jest podobny do ściętego pnia drzewa. Taki efekt powstaje w wyniku polewania rożna kolejnymi warstwami ciasta. Wówczas po przekroju sękacza widoczne są jasne warstwy ciasta podzielone ciemniejszymi warstewkami. Przypominają one słoje roczne w pniu drzewa, natomiast spływający w trakcie pieczenia nadmiar ciasta tworzy zastygające sople, imitujące sęki.

Mrowisko natomiast są to płatki ciasta, polane masą miodową, posypane bakaliami i ułożone w kopiec.

Wszystkie nasze wyroby cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce. Realizujemy standardowe wielkości, ale również specjalne zamówienia, na życzenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt do Nas

Telefon: +48 690 602 436
E-mail: junakor@wp.pl

Parkowa 4
17-332 Milejczyce

Nasze wyroby

  • Sękacze

    Ręcznie wyrabiane

  • Mrowiska

    Bez konserwantów

  • Andruty

    Naturalne składniki

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.